Táto stránka používa cookies, pre Váš lepší užívateľský zážitok. Viac informácií
Rozumiem

Typy rodinných domov

Dátum vytvorenia: 23.10.2020
 

Náš ateliér v súčasnosti ponúka komplexný katalóg rodinných  domov rôznych tvarov a veľkostných kategórii. Medzi najpopulárnejšie dnes patria klasické prízemné rodinné domy – bungalovy. V našej ponuke ich nájdete pod typovým označením „ LAGUNA“.   Ak mate malý pozemok, alebo ste zástancom podkrovného bývania odporúčame sa oboznámiť s projektmi rodinných domov z typovej rady “ŠTANDARD, TREND.

Pre náročnejších zákazníkov máme v ponuke projekty poschodových domov s plnohodnotným poschodím. Tie majú typové označenie „ POHODA a GRANDE“. V poslednom období sú čoraz obľúbenejšie rodinné domy s plochou strechou, či už prízemné, alebo poschodové, ktoré nájdete v pestrej ponuke pekných moderných domov pod označením „LINEAR“. Každý rodinný dom z našej ponuky dokážeme upraviť a prispôsobiť vaším požiadavkám. 
Ak potrebujete zohľadniť viacero špecifických individuálnych požiadavok, ktoré katalógové projekty neobsahujú, radi vám vypracujeme individuálny projekt rodinného domu podľa vašich konkrétnych predstáv. 
 
Pri navrhovaní a projektovaní rodinných domov uplatňujeme najnovšie trendy architektúry, dizajnu a stavebnej fyziky s prihliadnutím na  vaše požiadavky  ako stavebníka a budúceho užívateľa stavby, ktorému bude nové dielo poskytovať kvalitné podmienky pre bývanie.