Táto stránka používa cookies, pre Váš lepší užívateľský zážitok. Viac informácií
Rozumiem

Poradíme Vám

Poradenstvo poskytujeme k širokému rozsahu realizovaných služieb, od poradenstva pri výbere vášho projektu, cez vyhotovenie komplexnej dokumentácie projektu rodinného domu, realizácie individuálnych úprav typových projektov, osadenie domu na konkrétnu parcelu, po realizácie návrhov individuálnych projektov rodinných domov, projekty prípojok inžinierskych sietí, predaj hotových skolaudovaných domov a ďalšie individuálne poskytované služby zodpovedajúce veľkému počtu stavebníkov.  

 

Kontaktujte nás a radi vám poradíme. 

Napíšte nám

 

Zakliknutím zaškrtávacieho políčka vyjadrujete príjemcovi súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov zaslaných cez kontaktný formulár za účelom Vášho spätného kontaktovania ako potenciálneho zákazníka prostredníctvom telefónu alebo zasielania správ elektronickej pošty. Vami poskytnuté údaje v žiadnom prípade nebudú uložené inde, ako v e-mailovej schránke prijímateľa. Všetky e-mailové správy s vašimi osobnými údajmi budú na Vašu žiadosť alebo po ukončení účelu ich spracovania vymazané. To sa týka aj predošlých správ s rovnakými údajmi.

Vaše osobné údaje spracúvané prijemcom sú: meno, priezvisko, e-mail, telefónne číslo.

Prijemca: PROmiprojekt, s.r.o., Lamačská cesta 45, 841 03 Bratislava
E-mailová adresa prijemcu: promi@promiprojekt.sk
Potenciálny zákazník: Osoba, ktorú identifikujú odoslané údaje

Toto oznámenie je povinné v súvislosti s nariadením Európskeho parlamentu a Rady Európsej únie 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov X).

 
Odoslať e-mail