Táto stránka používa cookies, pre Váš lepší užívateľský zážitok. Viac informácií
Rozumiem

Projekty bungalovov

 

Projekty pre jednopodlažné, prízemné, rodinné bungalovy. Získajte dispozičné riešenia kvalitných interiérov nízkopodlažných domov v ultranízkoenergetickom štandarde. 

Ďalšie kategórie : Projekty moderných bungalovov   |  Projekty bungalovov s pultovou strechou  |  Projekty bungalovov s garážou  |  Projekty malých bungalovov  |  Projekty 3 izbových bungalovov  |  Projekty 4 izbových bungalovov   |  Projekty 5 izbových bungalovov   |  Projekty  bungalovov s dvojgarážou  |  Projekty bungalovov s terasou   | 

 

Počet vyhovujúcich záznamov:

Bungalovy Promiprojekt      

v kategórii nájdete bungalovy v širokej škále a variabilite prevedenia, kde sa cena výstavby pohybuje v priemere  od 974 Eur/m2 úžitkovej plochy pri cene výstavby na kľúč a od 536 Eur/m2 úžitkovej plochy pri cene výstavby svojpomocne. Z hľadiska obstavaného priestoru je cena výstavby od 210 Eur/m3 pri cene výstavby na kľúč a od 116 Eur/m3 pri výstavbe svojpomocne. Ceny sú vrátane DPH, pričom prevedenie bungalovov je v ultranízkoenergetickom štandarde v energetickej triede A1.

Bungalovy patria medzi rodinné domy s jednopodlažnou dispozíciou, ktorá poskytuje dispozičné riešenie prepojené so záhradou a sú vhodné ako pre malé tak i viacgenereračné rodiny resp. osoby so zhoršenou mobilitou, či starších ľudí.  

Projekty bungalovov neustále obnovujeme o nové trendy, výhodné riešenia zvyšujúce komfort dispozície a rozširujeme variabilitu pre rôzne typy veľkosti a tvaru pozemkov (vrátane prevedenia projektov vhodných pre úzke pozemky).

Vďaka tomu nájdete v ponuke kompaktné a prepracované projekty ako pre malé bungalovy efektívne šetriace priestor, tak i pre veľkopriestorové bungalovy.  

Ku komfortu dispozície prirodzene patrí výborné a zdravé osvetlenie všetkých miestností (vrátane stredu dispozície), ergonomicky uspôsobený interiér, ktorý je často vybavený krbom a priamym spojením s terasou.  

Projekty bungalovov najmä pre malé rodiny sú navrhnuté ekonomicky, aby výstavba bola kvalitná, súčasne finančne úsporná, priniesla ultranízkoenergetický štandard a nízke prevádzkové náklady svojim majiteľom.
                                
Stavebníci pred voľbou typového projektu bungalovu zvažujú mnohé faktory, spomenieme hlavné z nich, ktoré pomôžu aj Vám uskutočniť správnu voľbu, či je pre Vás vhodný katalógový projekt bungalovu.

Prvým aspektom je typ pozemku, ktorý často určuje výber samotného bungalovu. Ak nie ste majiteľom atypického pozemku s komplikovaným tvarom, tak katalógový projekt bungalovu Vám bude vyhovovať a súčasne vám pomôže ušetriť Váš finančný rozpočet.

Ďalším aspektom sú požiadavky na bývanie, kde typové projekty zodpovedajú štandardom vo funkčnosti priestorov pre účely bývania bežnej rodiny. Typové projekty súčasne navrhujeme so zreteľom na požiadavky pre širokú škálu stavebníkov, aby boli dosiahnuté kvalitné podmienky na bývanie.

Tretím aspektom je cena, kde typový projekt vám výrazne ušetrí rozpočet na prípravu projektovej dokumentácie a súčasne získate aj čas, nakoľko typový projekt bungalovu je dodávaný v podstatne rýchlejších lehotách ako je tomu pri individuálnom projekte.                     

Pri výbere projektu bungalovu sa treba zamerať na hlavné fakty, ktoré je výhodné zohľadniť pri Vašom novom dome. Patrí tu najmä dispozícia a veľkosť domu.

Ak výber bungalovu má prebehnúť objektívne, tak fakty a emotívne atribúty treba vzájomne rozlišovať a pri rozhodovaní uprednostniť fakty, ktoré sú smerodajné a určujúce ako Vám bude bungalov slúžiť. Emotívne atribúty môžu často stavebníci vnímať rozdielne a navyše môžu byť pri realizácii Vášho bungalovu inak prevedené.

Medzi emotívne atribúty patria napr. farebné kombinácie, vizualizácie prostredia v okolí domu, ktoré môžu byť subjektívne rôzne vnímané a veľmi pravdepodobne si ich každý stavebník upraví podľa seba. Preto je potrebné si uvedomiť, že pokiaľ emotívne atribúty nezodpovedajú Vašim predstavám, je potrebné ich nebrať v zreteľ, inak by mohli viesť k prehliadnutiu projektu, ktorý však môže byť pre Vaše potreby optimálny.

Medzi ďalšie zmeniteľné a variabilné atribúty patrí stavebný materiál, ktorý je pri typových bungalovoch zväčša navrhovaný pre tehlu. Ak požadujete iný stavebný systém, Vaša stavebná spoločnosť uspôsobí prevedenie domu podľa Vašich požiadavok a technických noriem, preto aj tento atribút by mal ustúpiť pri výbere domu a do popredia Vašej pozornosti je výhodné zohľadniť najmä dispozíciu bungalovu.