Táto stránka používa cookies, pre Váš lepší užívateľský zážitok. Viac informácií
Rozumiem

Štandard 117

 
 

Samostatne stojaci rodinný dom ŠTANDARD 117 s obytným podkrovím, s pristavanou garážou a bez podpivničenia je vhodný do rovinatého, prípadne mierne svahovitého terénu. Je to dom strednej veľkostnej kategórie určený pre 5-6 člennú rodinu.

Prízemie rodinného domu môžeme rozdeliť na prednú a zadnú časť. V prednej časti domu sa nachádza kúpeľňa a spálňa rodičov, čo umožňuje tento dom využiť ako dvojgeneračný. K domu je pristavaná garáž s priamym prechodom do domu. Zadnú časť domu tvorí kuchyňa, jedáleň v apside a obývacia izba s výstupom na krytú terasu. Pod schodiskom sa nachádza malá komora. Podkrovie tvoria tri izby, WC a kúpeľňa s kotlom ústredného kúrenia. Balkón je prístupný z dvoch izieb. Dom je možné stavať aj bez garáže.

V projekte sú navrhnuté klasické stavebné materiály: steny z keramických tehál, prípadne tvárnic, strop montovaný z betónových tvárnic, krov je drevený, krytina je betónová, prípadne keramická.

K projektu Štandard 117 si môžete doobjednať:

Súbory na stiahnutie:

 
Výpis tehál Stiahnuť
Výpis strešnej krytiny Stiahnuť
Výkaz reziva krovu Stiahnuť
 

Diskusia k projektu Štandard 117

Stolarčíková Silvia   07.11.2011 13:25

Dobrý deň, chcela by som poďakovať autorom projektu štandard 117. V roku 2009 sme si daný projekt zakúpili a v súčasnosti už bývame v novom rodinnom domčeku. Sme mladá štvorčlenná rodina a daný projekt nám svojim dispozičným riešením plne vyhovuje. Sme veľmi, veľmi spokojní a cítime potrebu vyjadriť svoju vďaku Vám, autorom. S pozdravom Silvia Stolarčíková

Pridajte komentár

Odoslať komentár