Táto stránka používa cookies, pre Váš lepší užívateľský zážitok. Viac informácií
Rozumiem

Štandard 103

 
 

Samostatne stojaci prízemný rodinný dom ŠTANDARD 103 s obytným podkrovím, bez podpivničenia je vhodný do rovinatého, prípadne mierne svahovitého terénu. Je to dom malej veľkostnej kategórie určený pre 4 člennú rodinu.

Cez vstupné zádverie prejdeme do chodby, z ktorej sú prístupné všetky miestnosti na prízemí. V prednej časti domu sa nachádza hosťovská izba a kúpeľňa. V zadnej časti domu sa nachádza obývacia izba, jedáleň a kuchyňa, ktoré spolu vytvárajú jeden veľkopriestor. Z obývacej izby je výstup na terasu. Pod schodiskom je umiestnená komora. Podkrovie tvoria dve izby, spálňa rodičov a kúpeľňa, v ktorej je umiestnený aj kotol ústredného kúrenia. Tento dom je možné využiť ako dvojgeneračný.

V projekte sú navrhnuté klasické stavebné materiály: steny z keramických tehál, prípadne tvárnic, strop montovaný z betónových tvárnic, krov je drevený, krytina je betónová, prípadne keramická.

K projektu Štandard 103 si môžete doobjednať:

Súbory na stiahnutie:

 
Výpis tehál Stiahnuť
Výpis strešnej krytiny Stiahnuť
Výkaz reziva krovu Stiahnuť
 

Diskusia k projektu Štandard 103

lukymiso   07.06.2011 18:07

chcem sa opýtať či má niekto skúsenosti s týmto domom. Ak áno napíšte nejaké postrehy čo sa týky vnútorného priestoru, kúrenia a cien. Ďakujem

Pridajte komentár

Odoslať komentár