Táto stránka používa cookies, pre Váš lepší užívateľský zážitok. Viac informácií
Rozumiem

Pohoda 163

 
 

Samostatne stojaci rodinný dom POHODA 163 s obytným podkrovím, bez podpivničenia je vhodný do rovinatého, prípadne mierne svahovitého terénu. Je to dom strednej veľkostnej kategórie určený pre 4 člennú rodinu.

Cez vstupné zádverie a chodbu, ktorá tvorí hlavný komunikačný priestor sa dostaneme do kuchyne s jedálňou a obývacej izby. Tieto miestnosti spolu vytvárajú jeden veľkopriestor s výstupom na terasu. V prednej časti domu sa nachádza spálňa rodičov so samostatnou toaletou. Schodiskom sa dostaneme do podkrovia, kde sa nachádzajú dve izby so šatníkmi, kúpeľňa a WC. Súčasťou domu je prístrešok pre auto.

V projekte sú navrhnuté klasické stavebné materiály: steny z keramických tehál, prípadne tvárnic, strop tvorí sadrokartónový podhľad, krov je drevený, krytina je betónová, prípadne keramická.

K projektu Pohoda 163 si môžete doobjednať:

Súbory na stiahnutie:

 
Výpis tehál Stiahnuť
Výpis strešnej krytiny Stiahnuť
Výkaz reziva krovu Stiahnuť
 

Diskusia k projektu Pohoda 163

ľuboš   06.04.2011 21:09

Vedel by mi niekto poskynúť nejaké rady a informácie z výstavby tohto typu domu. Aké sú skutočné reálne náklady pri výstavbe svojpomocne. A ak už stojí rád by som si ho pozrel. Budem za to veľmi povďačný. Dopredu ďakujem......Ľuboš

Pridajte komentár

Odoslať komentár