Táto stránka používa cookies, pre Váš lepší užívateľský zážitok. Viac informácií
Rozumiem

Linear 326

 
 

Samostatne stojaci prízemný rodinný dom LINEAR 326 bez podpivničenia, je vhodný do rovinatého, prípadne mierne svahovitého terénu. Je to dom väčšej veľkostnej kategórie určený pre 4 člennú rodinu. 

Rodinný dom je rozdelený na dennú a nočnú časť. Dennú časť tvorí kuchyňa s komorou, jedáleň, obývacia izba a samostatné WC. Nočnú časť tvorí spálňa rodičov so samostatnou kúpeľňou a šatníkom, dve izby, kúpeľňa s WC a technická miestnosť.
 
V projekte sú navrhnuté klasické stavebné materiály: steny z keramických tehál, prípadne tvárnic, strop montovaný z betónových tvárnic, strecha plochá s fóliou PVC.

K projektu Linear 326 si môžete doobjednať:

 

Diskusia k projektu Linear 326

Ivana   26.10.2015 12:43

Dobrý deň, bolo by možné dom o niečo rozšíriť, tak aby vznikla dvojgaráž?

Fraňo Marcel   16.07.2013 19:04

Dobrý deň. Chcel by som sa opýtať či tento dom je niekde postavený? Bolo by možné do neho zakomponovať ešte miestnosť s vírivkou? Ďakujem, Fraňo

Peter Holota   09.07.2013 22:16

Dobry den, bolo by mozne urobit v tomto projekte dispozicne zmeny? Zmeny by mali byt nasledovne: 1. Garaz by sa rozdelila na technicku miestnost a pracovnu. Vchod do technickej miestnosti by bol z kupelne a do pracovne z predsiene, kde by sa odstranila toaleta. Vychod by zostal tam kde je, bol by to teda vychod z technickej miestnosti. Garaz by tym padom v dome nebola 2. Zrusila by sa technicka miestnost medzi kupelnami a obe kupelne by sa zvacsili dakujem za informaciu

Pridajte komentár

Odoslať komentár