Táto stránka používa cookies, pre Váš lepší užívateľský zážitok. Viac informácií
Rozumiem

Novinky 2020-21

Dátum vytvorenia: 20.05.2021
 
Laguna 34N

Laguna 34N

Samostatne stojaci prízemný rodinný dom LAGUNA 34N bez podpivničenia je vhodný do rovinatého, prípadne mierne svahovitého terénu. Je to dom strednej veľkostnej kategórie, určený pre 4 člennú rodinu. Rodinný dom tvorí zádverie s WC, dve izby, kúpeľňa, technická miestnosť, komora, spálňa s kúpeľňou a kuchyňa s jedálňou a obývacou izbou, ktoré spolu vytvárajú jeden veľkopriestor. Z obývacej izby a zo spálne vedie výstup na krytú terasu. V projekte sú navrhnuté klasické stavebné materiály: steny z keramických pálených tehál, prípadne tvárnic, strop tvorí sadrokartónový podhľad, krov je drevený, krytina je betónová, prípadne keramická.

 

Laguna 424

Samostatne stojaci prízemný rodinný dom LAGUNA 424 bez podpivničenia je vhodný do rovinatého, prípadne mierne svahovitého terénu. Je to dom strednej veľkostnej kategórie, určený pre 4 člennú rodinu. Rodinný dom je rozdelený na dennú a nočnú časť. Dennú časť tvorí kuchyňa s komorou, jedáleň a obývacia izba. Nočnú časť tvorí spálňa so šatníkom a kúpeľňou, dve izby, kúpeľňa a technická miestnosť. Zo zádveria je prístupné samostatné WC. Z obývacej izby vedie výstup na krytú terasu. V projekte sú navrhnuté klasické stavebné materiály: steny z keramických pálených tehál, prípadne tvárnic, strop tvorí sadrokartónový podhľad, krov je drevený, krytina je betónová, prípadne keramická.

 

Laguna 429

Samostatne stojaci prízemný rodinný dom LAGUNA 429 bez podpivničenia je vhodný do rovinatého, prípadne mierne svahovitého terénu. Je to dom strednej veľkostnej kategórie, určený pre 4 člennú rodinu. Rodinný dom je rozdelený na dennú a nočnú časť. Dennú časť tvorí kuchyňa s komorou, jedáleň a obývacia izba. Nočnú časť tvorí spálňa so šatníkom a kúpeľňou, dve izby, kúpeľňa a technická miestnosť. Zo zádveria je prístupné samostatné WC. Z obývacej izby a zo spálne vedie výstup na krytú terasu. V projekte sú navrhnuté klasické stavebné materiály: steny z keramických pálených tehál, prípadne tvárnic, strop tvorí sadrokartónový podhľad, krov je drevený, krytina je betónová, prípadne keramická.

 

Laguna 431

Samostatne stojaci prízemný rodinný dom LAGUNA 431 bez podpivničenia je vhodný do rovinatého, prípadne mierne svahovitého terénu. Je to dom strednej veľkostnej kategórie, určený pre 4 člennú rodinu. Rodinný dom tvorí zádverie s WC, dve izby, kúpeľňa, technická miestnosť, komora, spálňa so šatníkom a s kúpeľňou,kuchyňa a obývacia izba s jedálňou, ktoré spolu vytvárajú jeden veľkopriestor. Z obývacej izby a zo spálne vedie výstup na krytú terasu. V projekte sú navrhnuté klasické stavebné materiály: steny z keramických pálených tehál, prípadne tvárnic, strop tvorí sadrokartónový podhľad, krov je drevený, krytina je betónová, prípadne keramická.

 

Laguna 441

Samostatne stojaci prízemný rodinný dom LAGUNA 441 bez podpivničenia je vhodný do rovinatého, prípadne mierne svahovitého terénu. Je to dom strednej veľkostnej kategórie, určený pre 4 člennú rodinu. Rodinný dom tvorí zádverie, samostatné WC, obývacia izba s jedálňou, kuchyňa, komora, dve izby, kúpeľňa, technická miestnosť a spálňa s kúpeľňou a so šatníkom. Z obývacej izby a zo spálne vedie výstup na krytú terasu. Súčasťou rodinného domu je kryté parkovacie státie. V projekte sú navrhnuté klasické stavebné materiály: steny z keramických pálených tehál, prípadne tvárnic, strop tvorí sadrokartónový podhľad, krov je drevený, krytina je betónová, prípadne keramická.

 

Laguna 443

Samostatne stojaci prízemný rodinný dom LAGUNA 443 bez podpivničenia je vhodný do rovinatého, prípadne mierne svahovitého terénu. Je to dom strednej veľkostnej kategórie, určený pre 4 člennú rodinu. Rodinný dom tvorí zádverie, samostatné WC, obývacia izba s jedálňou, kuchyňa, komora, dve izby, kúpeľňa, spálňa s kúpeľňou, technická miestnosť a garáž. Z obývacej izby a zo spálne vedie výstup na krytú terasu. V projekte sú navrhnuté klasické stavebné materiály: steny z keramických pálených tehál, prípadne tvárnic, strop tvorí sadrokartónový podhľad, krov je drevený, krytina je betónová, prípadne keramická.

 

Laguna 450

Samostatne stojaci prízemný rodinný dom LAGUNA 450 bez podpivničenia je vhodný do rovinatého, prípadne mierne svahovitého terénu. Je to dom strednej veľkostnej kategórie určený pre 4 člennú rodinu. Prízemie rodinného domu tvorí zádverie so samostatným WC, obývacia izba s kuchyňou, komora, spálňa rodičov so samostatnou kúpeľňou a šatníkom, technická miestnosť, dve izby, kúpeľňa a technická miestnosť. Z obývacej izby a zo spálne vedie výstup na terasu. V projekte sú navrhnuté klasické stavebné materiály: steny z keramických tehál, prípadne tvárnic, strop tvorí Sadrokartónový podhľad, Konštrukcie striech sú riešené ako drevené pultové priehradové väzníkové krovy. Strešný plášť je z plechovej krytiny s dvojitou  stojatou drážkou..

 

ŠTANDARD 108N

Typový rodinný dom ŠTANDARD 108N je riešený ako samostatne stojaci objekt s dvomi nadzemnými podlažiami, vhodný do rovinatého, prípadne mierne svahovitého terénu. Je to dom strednej veľkostnej kategórie, určený pre 4 člennú rodinu. Prízemie rodinného domu tvorí garáž, zádverie so samostatným WC, komora pod schodiskom, obývacia izba, kuchyňa s jedálňou, ktoré spolu vytvárajú jeden veľkopriestor. Z kuchyne vedie výstup na krytú terasu. Poschodie domu tvoria dve izby, kúpeľňa, spálňa so samostatnou kúpeľňou a technická miestnosť.