Táto stránka používa cookies, pre Váš lepší užívateľský zážitok. Viac informácií
Rozumiem

Trend 67

 
 

Samostatne stojaci rodinný dom TREND 67 s obytným podkrovím, bez podpivničenia je vhodný do rovinatého, prípadne mierne svahovitého terénu. Je to dom menšej veľkostnej kategórie určený pre 5 člennú rodinu.

Dispozíciu prízemia môžeme rozdeliť na prednú a zadnú časť. Malá chodba prepája jednotlivé priestory prednej a zadnej časti prízemia a spolu so schodiskom tvorí hlavný komunikačný priestor rodinného domu. V prednej časti prízemia je kúpeľňa a spálňa. Spálňu na prízemí je možné využiť aj ako hosťovskú izbu, prípadne pracovňu. V zadnej časti sa nachádza obývacia izba, jedáleň a kuchyňa, s výstupom na krytu terasu. Podkrovie tvorí spálňa, dve izby a kúpeľňa, v ktorej je umiestnený aj kotol ústredného kúrenia.

V projekte sú navrhnuté klasické stavebné materiály: steny z keramických tehál, prípadne tvárnic, strop montovaný z betónových tvárnic, krov je drevený, krytina je betónová, prípadne keramická.

K projektu Trend 67 si môžete doobjednať:

Súbory na stiahnutie:

 
Výpis tehál Stiahnuť
Výpis strešnej krytiny Stiahnuť
Výkaz reziva krovu Stiahnuť
Rekapitulácia rozpočtu Stiahnuť
 

Diskusia k projektu Trend 67

michal s manželkou   05.02.2017 15:10

Dobrý deň, dom nám vyhovuje až na jednu vec. Potrebovali by sme v dome kotolnu na kotol pre pelety, nakolko nemame v obci plyn a chceme mat aj druhy kotol.Dal by sa dom natiahnut v jednom smere a pridat kotolna so vstupom blizko havneho vchodu ? dakujem.

peter obuch   19.01.2014 14:49

dobry den chcem sa spytat ci by sa dal kotol prehodit dole dakujem

Daniel   18.10.2012 22:25

Dobry den, Chcel by som sa opytat, ci je v tomto projekte (Trend 67) mozne naprojektovat pohodlnejsie dvojramenne schodiste s odpocivadlom. Je pre nas velmi dolezite pri poschodovom dome, aby poschodie bolo dostupne co najpohodlnejsie, aj v pripade ze to bude na ukor plochy inych priestorov. Dakujem Daniel N

Martin Beňo   25.11.2011 08:17

Dobry den. Chcem sa Vas opytat na cenu projektu. Je zname, že projekty na katalogizovať domčeky su lacnejsie ako dat si objednat kresleny. Lenže cena 930€ prevysuje cenu kresleneho projektu. Prečo je to tak? Je možna dohoda ceny? Zaujima ma cena pare 3, nizkoenergeticky drevodom, zakladny projekt, nie podrobny. Dakujem

Pridajte komentár

Odoslať komentár