Táto stránka používa cookies, pre Váš lepší užívateľský zážitok. Viac informácií
Rozumiem

Laguna 23

 
 

Samostatne stojaci prízemný rodinný dom LAGUNA 23 bez podpivničenia je vhodný do rovinatého, prípadne mierne svahovitého terénu. Je to dom strednej veľkostnej kategórie určený pre 4 člennú rodinu.

Cez vstupné zádverie sa dostaneme do obývacej izby, z ktorej je prístupná kuchyňa s jedálňou, dve izby a spálňa rodičov. Príslušenstvo domu tvorí kúpeľňa, WC a nika s kotlom ústredného kúrenia. Z obývacej izby vedie výstup na terasu. Súčasťou rodinného domu je prístrešok pre auto.

V projekte sú navrhnuté klasické stavebné materiály: steny z keramických tehál, strop tvorí sadrokartónový podhľad, krov je drevený, krytina je keramická, prípadne betónová.

K projektu Laguna 23 si môžete doobjednať:

Súbory na stiahnutie:

 
Výpis tehál Stiahnuť
Výpis strešnej krytiny Stiahnuť
Výkaz reziva krovu Stiahnuť
Rekapitulácia rozpočtu Stiahnuť
 

Diskusia k projektu Laguna 23

Matej   20.04.2015 11:41

Dobrý deň , chcem sa spýtať či nemáte tento projekt riešený aj s technickou miestnosťou ? ďakujem

Ivan Palkovič   09.04.2014 10:52

Dobrý deň.Páči sa mi projekt laguna 23 ale bez prístreška na auto. Chcel by som sa spýtať či by sa dal projekt aj bez prístreška ak áno či je tento zásah do projektu spoplatnený alebo nie ďakujem.

Kamil Nemčík   06.04.2013 15:59

Dobrý deň.Páčia sa mi Vaše projekty a hlavne tento LAGUNA 28.Chcel by som sa opýtať či by bolo možne pozmeniť v projekte riešenie dverí a steny z obývačky na terasu. Bolo by možné dať tam len dve francúzke okná bez vstavaného kameňa ktorý tam máte? Taktiež posunúť okno v kuchyni bližššie k obývačke.Chcel by som totiž mať kuchynský stol hneď pod oknom. Poprosím odpoveď a tak tiež či by to ovplivnilo cenu projektu.Ďakujem pekne.Pekný deň.Kamil Nemčík

martin   27.01.2013 10:17

dobry den,chcel by som sa opytat na rozpocet na rd laguna 23,ci je naozaj realne postavit tento dom do 60000eur svojpomocne a poprosil by som Vas o zaslanie kalkulacie na jednotlive druhy materialov,pripadne rozmery strechy a ako je mozne,ze stavba na kluc je taka draha,ked uvadzate,ze svojpomocne to vychadza skoro o polovicu menej,dakujem vopred za vase odpovede...

Miroslav Kročák   12.11.2012 21:00

Dobrý deň. Chcel by som sa informovať ohľadom projektu domu Laguna 23, či je možné do tohto projektu navrhnúť nejaké upravené riešenie. Mal by som záujem o umiestnenie krbu, rozšírenie kúpeľne o tú časť kde je na chodbe skriňa, ktorá by tam nebola a v kúpeľni by tak pribudol ešte sprchovací kút a WC, rozšírenie kuchyne o časť kde by nebola špajza, ktorá tam teraz je o rozmere 0,8m2. Zároveň by som sa chcel informovať o predbežnej cene za materiál ak by som chcel stavať z materiálu Ytong a strecha by bola plechová Lindab Topline. Vopred veľmi pekne ďakujem.

Pridajte komentár

Odoslať komentár